Kim jesteśmy


Optimum Process to polska firma zajmująca się tworzeniem aplikacji dla firm.
Aplikacje tworzone przez Optimum Process są narzędziami dedykowanymi konkretnym Klientom – “szyte na miarę”, co oznacza że do każdego projektu podchodzimy indywidualnie. Nazwa firmy  oznacza “optymalne procesy”, gdyż optymalizacja procesów jest pierwszym krokiem do stworzenia przyjaznej i funkcjonalnej aplikacji.
Tworzenie oprogramowania jako Optimum Process, jest poprzedzone doświadczeniem, które zdobywaliśmy w prowadzeniu i realizacji projektów informatycznych w wielu instytucjach, m.in. GE Money Bank, Getin Noble Bank, Makro Cash and Carry oraz OLPP.
Doskonaląc swoje kompetencje w zarządzaniu projektami, doszliśmy do wniosku, że postrzeganie zmiany jako szansy jest domeną ludzi sukcesu.
Zdobyte doświadczenie w korporacjach, wykorzystujemy pomagając Wam przedsiębiorcom, aby prowadzony przez Was biznes rozwijał się szybciej i bardziej efektywnie. Wiemy, że pracownicy chcą wykonywać swoje obowiązki w należyty sposób, ale nie mają do tego odpowiednich narzędzi.
Kamil Wiński

Kamil Wiński

Kontakt z obecnymi Klientami

Swoją przygodę w branży IT zaczynałem  tworząc aplikacje usprawniające i ułatwiające moje codzienne zadania. Z dużą radością, niektóre z tych narzędzi wprowadziłem w pracy biurowej w jednej z firm energetycznych znacznie skracając czas wykonywanych czynności. Wieloletnie doświadczenie zawodowe zdobywałem pracując przy dużych projektach IT m.in. współtworzyłem, projektowałem i wdrażałem projekty dla jednej z największych spółek Skarbu Państwa. Wytwarzanie oprogramowania i optymalizacja  procesów jest moją pasją. Zawsze dążyłem do szukania jak najprostszego rozwiązania zadania, jak najkrótszą drogą. Moim celem jest, aby wprowadzić te zasady u naszych Klientów.
Michał Szulecki

Michał Szulecki

Kontakt z nowymi Klientami

Przez ostatnich 13 lat brałem czynny udział w projektach IT jako Analityk w Departamencie Ryzyka w GE Money Bank, Junior Projekt Manager w Getin Noble Bank, Analityk Biznesowy w Biurze Zarządu Makro Cash and Carry oraz jako Analityk Systemowo – Biznesowy i Scrum Master w Pivotal Polska. W tym czasie poszerzałem również swoją wiedzę z powyższego zakresu uczestnicząc w wielu szkoleniach i konferencjach czego wynikiem są posiadane przeze mnie certyfikaty. Wierzę, że determinacja i właściwie ustalone priorytety pozwalają na osiąganie wyznaczonych celów.